Ogłoszenia duszpasterskie – XIX Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 11.08.2019 r.

1.      Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu tylko środę godz. 18.30 – 19.00.

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Środa – św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika
    • Czwartek – Wniebowzięcie NMP
    • Piątek
    • Sobota – św. Jacka, prezbitera

• Jugowa:  Buczak Bogumiła, Buczak Barbara
    • Dobromierz: Błach Maria, Tarka Irena, Gruner Helmut, Haglauer  Aneta, Hglauer Anna
    • Szymanów: Zawadzka Ilona, Golińska Urszula

5.      We wtorek 13 sierpnia zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Od godz. 17.00 będą przyjmowane intencje i możliwość skorzystania ze spowiedzi św. O godz. 17.30 nabożeństwo Maryjne i o godz. 18.00 Msza św. i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

6.      W czwartek uroczystość Wniebowzięcia NMP. Po każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów.

7.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na cele remontowe kwotę 500 zł. Razem mamy 15 880 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.