Ogłoszenia duszpasterskie – XIV Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 08.07.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XIV  Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę  godz. 18.30 – 19.00.

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Środa  – św. Benedykta, opata, Patrona Europy
    • Czwartek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu biskupa i męczennika
    • Piątek – św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

• Jugowa: Boczanowska Danuta, Boczanowska Magdalena
    • Dobromierz: Rowicka Krystyna, Kuczkowska Bożena, Kuczkowski Tomasz, Żuk Marzena, Dec Mariola.

5.      W piątek 13 maja Nabożeństwo Fatimskie. Od godz. 17.00 będą przyjmowane intencje i okazja do spowiedzi św. O godz. 17.30 Nabożeństwo Maryjne. O godz. 18.00 Msza św. i procesja z figurą Matki Bożej. O przygotowanie figury proszę mieszkańców Pietrzykowa.

6.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Krzysztof Marian Wysoczański, zam. Bronów z Martą, Karoliną Miękina, zam. Olszany (zapowiedź II).

7.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy jeszcze na cele remontowe 500 zł. Razem mamy kwotę 63 060 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.