Ogłoszenia duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 28.06.2020 r.

1.     Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę – godz. 18.30 – 19.00.

2.     Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

3.     W liturgii Kościoła wspominamy:

• Poniedziałek –  Św. Apostołów Piotra i Pawła
    • Piątek  – św. Tomasza Apostoła
    • Sobota  – św. Elżbiety Portugalskiej

4.     O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Rogalska Danuta, Smolik Maria
    • Dobromierz: Żołądek Tomasz, Żołądek Justyna, Owczarek Elżbieta, Bisztyga Krystyna, Sadowski Andrzej
    • Szymanów – Boryczko Jerzy, Warowny Dawid

5.      W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota, I niedziela miesiąca. W czwartek Godzina Święta o godz. 17.00 w kościele św. Michała Archanioła. W piątek spowiedź św. od godz. 17.30 w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła. W sobotę o godz. 7.30 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi. W niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

6.     W piątek zapraszamy dzieci , młodzież i nauczycieli  na Mszę św. o godz. 18.00 do kościoła św. Piotra i Pawła na podziękowanie Panu Bogu za zakończony rok szkolny i katechetyczny.