Ogłoszenia duszpasterskie – XII Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 24.06.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XII  Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę  godz. 18.30 – 19.00

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Środa – św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i dK
    • Czwartek – św. Ireneusza, biskupa i męczennika
    • Piątek – św. Apostołów Piotra i Pawła

• Jugowa: Piłat Stanisława, Piłat Sylwia
    • Dobromierz: Delanowska Małgorzata, Sklavenas Halina, Dzik Agnieszka, Amanowicz Krystyna, Wołczkiewicz Stanisław

5.      W piątek w uroczystość św. Piotra i Pawła nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6.      W przyszłą  niedzielę jako I niedzielę misiąca zmiana tajemnic Żywego Różańca.

7.      W dniu jutrzejszym wyjazd na pielgrzymkę na Bałkany według ustalonego programu. Wyjazd z Dobromierza o godz. 5.00.

8.      Od przyszłej niedzieli przez okres wakacji nię będzie Mszy św. w Jugowej o godz. 7.00