Ogłoszenia duszpasterskie – XII Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 21.06.2020 r.

1.     Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę – godz. 18.30 – 19.00.

2.     Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę i Gościa Niedzielnego. W „Niedzieli”  jest fotoreportaż z uroczystości 35-lecia święceń kapłańskich księdza Proboszcza.

3.     W liturgii Kościoła wspominamy:

• Środa– Narodzenia św. Jana Chrzciciela
    • Piątek  – św. Zygmunta Gorazdowskiego, prezbitera
    • Sobota  – św. Cyryla Aleksandryjskiego

4.     O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Zarzeczna Jolanta, Niewiadomska Stanisława
    • Dobromierz: Kowalczyk Marzena, Oszczanowska Jadwiga, Olczak Henryk, Żołądek Teresa, Sadowska Czesława

5.      W niedzielę 28 czerwca w naszej parafii będzie miała miejsce wizytacja kanoniczna ks. Biskupa Adama Bałabucha. Ks. Biskup odprawi Msze św. w Szymanowie o godz. 9.00; w Jugowej o godz. 11.00 i w Dobromierzu w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła Msze św. odpustową ku czci św. Piotra i Pawła ze sprawozdaniem ks. Proboszcza z działalności parafii za okres pięciu lat od ostatniej wizytacji przeprowadzonej przez ks. Biskupa Ignacego Deca. Na tą Mszę św. zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. z rodzicami oraz młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

6.      W przyszłą niedzielę, jako ostatnią niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na cele remontowe.

7.      Zbiórka wszystkich  ministrantów w sobotę 27 czerwca o godz. 10.00.