Ogłoszenia duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 13.06.2021 r.

1. Kancelaria parafialna  czynna we wtorek i środę od godz. 18.30 – 19.30.
    2. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę,  Gościa Niedzielnego i Biuletyn Parafialny.
    3. W Liturgii kościoła wspominamy

• Poniedziałek – Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
    • Czwartek – św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

4. O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Rogalska Danuta, Smolik Maria
    • Dobromierz: Wysoczańska Halina, Pokrzyk Anna, Amanowicz Teresa, Wysoczańska Danuta, Tarka Marta
    • Szymanów: Łabacz Urszula, Ziemlewicz Janina

5. Od następnej niedzieli (20 czerwca) Msza św. o godz. 8.00 w Dobromierzu będzie odprawiana w kościele św. Michała Archanioła, a o godz. 12.30 w kościele Św. Apostołów Piotra i Pawła.
    6. W piątek  o godz. 15.00 w kościele św. Michała Archanioła Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu  do wieczornej Mszy św. o godzinie 18.00.
    7. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy jeszcze  na cele remontowe 400 zł. Razem  mamy kwotę 10 590 zł. Wszystkim Ofiarodawcom  składamy serdeczne Bóg zapłać.
    8. W środę 15 czerwca o godz. 19.00 odbędzie się zebranie Rady Parafialnej w Domu Bożego Miłosierdzia.