Ogłoszenia duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 14.06.2020 r.

1. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę – godz. 18.30 – 19.00.

2. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

3. W liturgii Kościoła wspominamy:

• Środa – św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika
    • Piątek  – Najświętszego Serca Pana Jezusa
    • Sobota  – Niepokalanego Serca Maryi

4. O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Kłeczek Grażyna, Bauch Sabina
    • Dobromierz: Seperant Elżbieta, Filipiński Roman, Laskowski Piotr, Limberger Karolina, Śliwińska Barbara

5. Oktawa Bożego Ciała w kościele św. Michała Archanioła. Natomiast w niedzielę w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła po Mszy św. o godz. 12.30.

6. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała w kościele św. Michała Archanioła z procesją do czterech ołtarzy i poświęcenie wianków.

7. W piątek w uroczystość Najświetszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

8. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy jeszcze  na cele remontowe 120 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

9. W niedzielę 28 czerwca w naszej parafii będzie miała miejsce wizytacja kanoniczna ks. Biskupa Adama Bałabucha. Szczególowy program podamy w następną niedzielę.