Ogłoszenia duszpasterskie – X Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 10.06.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – X Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna tylko  we wtorek  godz. 18.30 – 19.00

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Poniedziałek – św.Barnaby, Apostoła
    • Wtorek – Bł. Męczennika Władysława Błądzińskiego i Towarzyszy
    • Środa – św. Antoniego z Padwy, prezbitera i Dk
    • Czwartek – Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

• Jugowa: Umer Genowefa, Umer Kamila
    • Dobromierz: Matkowski Michał, Babiarz Joanna, Marciniak Irena, Kłosak Patrycja, Karpa Henryk

5.      W przyszłą niedzielę w Jugowej o godz. 11.00 odpust ku czci św. Antoniego z Padwy. Sumę odpustową odprawi ks. Wiktor Bednarczyk z parafii św. Piotra i Pawła w  Świebodzicach. Nie będzie Mszy św. rano o godz. 7.00

6.      W środę 13 czerwca Nabożeństwo Fatimskie. Od godz. 17.00 będą przyjmowane intencje i okazja do spowiedzi św.. O godz. 17.30 nabożeństwo Maryjne. O godz. 18.00 Msza św. i procesja. O przygotowanie figury prosimy mieszkańców Szymanowa.

7.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy jeszcze  na cele remontowe kwotę 260 zł. Razem  mamy 61 260 zł