Ogłoszenia duszpasterskie – X Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 06.06.2021 r.

1. Kancelaria parafialna  czynna we wtorek i środę od godz. 18.30 – 19.30.
    2. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę,  Gościa Niedzielnego i Biuletyn Parafialny.
    3. W Liturgii kościoła wspominamy

• Wtorek – św. Jadwigi Królowej
    • Piątek – Najświętszego Serca Pana Jezusa
    • Sobota – Niepokalanego Serca NMP

4. O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Zarzeczna Jolanta, Niewiadomska Stanisława
    • Dobromierz: Sadowski Andrzej, Błach Maria,  Tarka Irena, Gruner Helmut, Haglauer Anna
    • Szymanów: według kolejności

5. Od dzisiaj Msze św. są odprawiane jak  przed świętami według następującego porządku: Dobromierz – godz. 8.00 i 12.30 ( kościół św. Apostołów  Piora i Pawła) ; Szymanów – godz. 9.00; Pietrzyków – godz.   10.00; Jugowa – godz. 7.00 i godz. 11.00.
    6. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała w kościele św. Michała Archanioła z procesją  do czterech ołtarzy i poświęcenie wianków.
    7. W piątek w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa  o godz. 15.00 w kościele św. Michała Archanioła Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu  do wieczornej Mszy św. o godzinie 18.00.
    8. W piątek z racji uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa  nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmoów mięsnych.
    9. W przyszłą niedzielę w Jugowej uroczystość odpustowa ku czci św. Antoniego z Padwy. Msza św. odpustowa będzie odprawiona o godz. 11.00. Wyjątkowo nie będzie Mszy św. w Jugowej o godz. 7.00.
    10. W przyszłą niedzielę 13 czerwca Nabożeństwo Fatimskie. Od godz. 16.00 przyjmowane będą intencje i spowiedź św. (intencje też można składać w ciągu tygodnia).  O godz. 17.00 Msza św. i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej. O przygotowanie figury bardzo proszę mieszkańców Pietrzykowa. Z racji nabożeństwa fatimskiego nie będzie Mszy św. o godz. 12.30 w Dobromierzu.
    11. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na cele remontowe 1 790 zł. Razem  mamy kwotę 10 190 zł. Wszystkim Ofiarodawcom  składamy serdeczne Bóg zapłać.