74 858 61 15 basiunia0712@gmail.com

Ogłoszenia duszpasterskie – Wniebowstąpienie Pańskie

Dobromierz, dnia 06.05.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – Wniebowstąpienie Pańskie

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 18.30 – 19.00.

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Poniedziałek – św. Macieja, Apostoła
  • Środa  – św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, Patrona Polski
  • Niedziela – Zesłanie Ducha Świętego

• Jugowa: Delanowska Krystyna, Młynarczyk Grażyna
  • Dobromierz: Matkowska Wiesława, Matkowski Paweł, Komarnicka Urszula, Kowalska Ewa, Kowalska Genowefa

5.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

• 1. Adrian Muraszko zam. Szymanów 36 z Weroniką Magdaleną Głuszek zam. Szymanów 4 (zapowiedź III)
  • 2. Piotr Michał Zieliński zam. Świebodzice z Alicją Kopeć zam. Wleń (zapowiedź III).

6.      Otrzymaliśmy dotację z Urzędu Gminy Dobromierz na prace przy kościele św. Michała Archnioła w wysokości 25 000 zł. Razem mamy kwotę 50 650 zł.

7.      W przyszłą niedzielę uroczystość I Komunii św. o godz. 10.00. W sobotę spowiedź o godz. 10.00 w kościele św. Michała Archanioła. Z racji I Komunii św. porządek Mszy św. będzie następujący: Dobromierz – godz. 8.00 i 10.00; Jugowa – godz. 7.00 i 9.00; Szymanów – godz. 8.00; Pietrzyków – godz. 7.00.

8.      W sobotę Msza św. rano o godz. 9.00.

9.      Próby dla dzieci komunijnych od jutra codziennie o godz. 18.00.

10.  Parafia św. Michała Archanioła w Dobromierzu, Sołtys i Rada Sołecka, Urząd Gminy i GOKSiR w Dobromierzu organizuję Festyn Rodzinny w dniu 26 maja br. W programie:

Rozpoczęcie Festynu – godz. 15.00

– uroczyste otwarcie nowej sceny

– Teatrzyk dla dzieci pt. „Pagonek i Gusia w poszukiwaniu najpiękniejszego miejsca na ziemi:

– występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Dobromierzu

– wręczenie nagród za konkurs plastyczny

– występy Zespołów Folklorystycznych: DOBROMIERZANIE i CZERWONE RÓŻE

– zabawa fantowa (każdy los wygrywa)

– występy zespołów: DANNY BRYANT (GB), OBSTAWA PREZYDENTA,  DUET THE LOOK z utworami zespołu ROXETTE

– bogata oferta kulinarna

– gry i zabawy dla dzieci i rodziców