Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 14.02.2021 r.

1.     Kancelaria parafialna czynna we wtorek po wieczornej Mszy św.
2.     Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
3.       W liturgii Kościoła wspominamy:

  • Środa– Środa Popielcowa

4.     O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

  • Jugowa: Koza Stanisława, Mielnik Karolina
  • Dobromierz: Marynowska Ewa, Dyląg Michał, Dyląg Mariusz, Matkowski Tomasz, Wysoczańska Wioletta
  • Szymanów: sprzątanie według zeszytu

5.     W ostanią niedzielę stycznia zebraliśmy na cele remontowe 830 zł.  Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
6.     Dzisiaj po Mszy po Mszy św. o godz. 12.30 w Dobromierzu spotkanie młodzieży klas VII i VIII przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu  Bierzmowania wraz z rodzicami. Obecność obowiązkowa!!!
7.     Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbedzie się dnia 16 lutego (wtorek) o godz. 18.00 w Domu Bożego Miłosierdzia. Obecność rodziców obowiązkowa.
8.     W Środę Popielcową 17 lutego rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msze św. będą odprawiane według następującego porządku: Dobromierz – godz. 8.00 (kościół św. Michała Archanioła) i godz. 18.00 (kościół św. Piotra i Pawła); Pietrzyków – godz. 16.00; Szymanów – godz. 16.00; Jugowa – godz. 17.00. W czasie każdej Mszy św. będzie posypanie głów popiołem. Środa Popielcowa jest obowiązującym dniem pokuty, który należy zachować w całym kościele przez wstrzemięźliwość i post.
9.     Droga Krzyżowa w Dobromierzu w piątek o godz. 17.00 i Msza św. (kościele św. Piotra i Pawła); W Jugowej – godz. 15.30 i Msza św. Natomiast w Szymanowie w czwartek – godz. 15.30 i Msza św. Na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w szczególny sposób zapraszamy dzieci i młodzież.
10. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie w niedzielę w Pietrzykowie, Szymanowie i Jugowej po Mszy św. Natomiast w Dobromierzu o godz. 16.00 w kościele św. Michała Archanioła z kazaniem pasyjnym.