Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 17.02.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 17.30 – 18.00

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Piątek – Katedry św. Piotra, Apostoła
    • Sobota – św. Polikarpa, biskupa i męczennika

• Jugowa:  Szyra Krystyna, Cycoń Anna
    • Dobromierz : Kipek Beata, Kipek Monika, Kipek Anna, Wiązek Maria, Wiązek Karina

5.      W przyszłą niedzielę, jako ostatnią niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na cele remontowe.

6.      Spotkanie kandydatów do Bierzmowania odbędzie się we wtorek po Mszy św. w Domu Bożego Miłosierdzia.

7.      Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony przez Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Ignacego Deca 15 kwietnia o godz. 17.00.