Ogłoszenia duszpasterskie – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dobromierz, dnia 26.05.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – VI  NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 18.30 – 19.00

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Środa – św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
    • Piątek  – Nawiedzenie NMP
    • Sobota – św. Justyna, męczennika
    • Niedziela – Wniebowstąpienie Pańskie

• Jugowa:  Borysewicz Monika, Krajewska Stanisława
    • Dobromierz : Matkowska Teresa, Malinkiewicz Krystyna, Nydza Justyna, Patynek Janina, Żur Bogdan

5.      Dzisiaj, jako ostatnią nedzielę miesiąca zbieramy ofiary na cele remontowe. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

6.      W tym tygodniu przypada I sobota, I niedziela miesiąca. W niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

7.      W poniedziałek, wtorek i środę Kwartalne dni modlitw o urodzaje, podczas których Kościół w Polsce modli się o dobre urodzaje i za kraje głodujące.

8.      W niedzielę 2 czerwca święto dziękczynienia. Po Mszach św. będzie zbiórka do puszek dobrowolnych ofiar  na kontynuację budowy Świątyni Opatrzności Bożej. Ofiarodawcom już teraz składamy serdeczne Bóg zapłać.