Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Zwykła

• Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę w godz. 17.30 – 18.00.
    • Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.
    • W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

sobota – NMP z Lourdes

piątek – św. Scholastyki, dziewicy

poniedziałek – Św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

• O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

Jugowa: Kocór Zdzisław, Grzywaczewska Joanna

Dobromierz: Piwko Nina, Werczyńska Ludwika, Werczyńska Jadwiga, Luks Aleksandra, Wojciul Elżbieta, Wojciul Janina

• Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

1.  Krzysztof Drewniak, zam. Pietrzyków 54 z Weroniką Stec, zam. Boguszów-Gorce (zapowiedź 3).

2. Karol Józef Marcyniuk, zam. Jaskulin z Karoliną Marią Kurek, zam. Borów (zapowiedź 1)

• W sobotę 11 lutego wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to XXV Światowy Dzień Chorego. Msza św. dla chorych będzie odprawiona rano o godz. 9.00 w kościele św. Piotra i Pawła. Bardzo prosimy wszystkich chętnych o pomoc ludziom chorym w przyjeździe do kościoła. W czasie Mszy św. będzie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych. Przed Mszą św. będzie okazja do spowiedzi św.
    • W dniach 25.06. do 05.07.2017 r. organizujemy pielgrzymkę 10 dniową VIA BALTICA  Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia. Cena 1950 zł + 85 euro. Zapisy przyjmujemy od przyszłej niedzieli do 10 marca.