Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 07.02.2021 r.

1.     Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę po wieczornej Mszy św.
    2.     Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
    3.       W liturgii Kościoła wspominamy:

• Środa – św. Scholastyki, dziewicy
    • Czwartek – NMP z Lourdes

4.
    O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa:Najwer Joanna, Kuźmińska Iwona
    • Dobromierz: Reczyńska Aurelia, Kretkiewicz-Kotz Barbara, Kretkiewicz Tomasz, Woźniak Maciej, Możejko Barbara
    • Szymanów: sprzątanie według zeszytu

5.     W czwartek 11 lu tego XXVII Światowy Dzień Chorego. Msza św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych o godz. 9.00 w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła w Dobromierzu. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 17.00 w Dobromierzu.
    6.     W przyszłą niedzielę 14 lutego po Mszy św. o godz. 12.30 w Dobromierzu spotkanie młodzieży klas VII i VIII przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu  Bierzmowania wraz z rodzicami. Obecność obowiązkowa!!!