Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 09.02.2020 r.

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 17.30 – 18.00.

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Poniedziałek – św. Scholastyki
    • Wtorek – NMP z Lourdes
    • Piątek – św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy

• Jugowa: Marciniak Anna, Dziurska Katarzyna
    • Dobromierz: Kipek Monika, Kipek Anna, Wiązek Maria, Wiązek Karina, Winiarska Irena

5.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na cele remontowe 2 250 zł. Wszystkim Ofiarodawcom  składamy serdeczne Bóg zapłać.

6.      We wtorek 11 lutego Światowy Dzień Chorych. Msza św. połączona z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych  będzie odprawiona w Dobromierzu w kościele św. Piotra i Pawła o godz. 8.30. Bardzo prosimy wszystkich chętnych o pomoc ludziom chorym w przyjeździe do kościoła. Przed Mszą św. będzie okazja do spowiedzi św. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 17.00.

7.      Zebranie Rady Parafialnej odbędzie się w środę 19 lutego o godz. 18.00 w Domu Bożego Miłosierdzia. Zebranie będzie dotyczyło wielu ważnych spraw i wydarzeń czekających nas w Parafii.

8.      Można się jeszcze zapisać na pielgrzymkę śladami św. Pawła do Grecji i Macedonii. Zapisy u ks. Proboszcza.

9.      W dniach 20 – 21 marca organizujemy pielgrzymkę do Warszawy i Niepokalanowa. Koszt 350 zł. Zapisy i bliższe informacje u ks. Andrzeja.’