Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Dobromierz, dnia 01.04.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela  Zmartwychwstania Pańskiego

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 18.30 – 19.00.

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

3.      O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Marciniak Anna, Dziurska Katarzyna
    • Dobromierz: Kucemba Krystyna, Małkowska Barbara, Dziębowska Iza, Żebrowska Anna, Żebrowska Elżbieta

4.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na cele remontowe kwotę 860 zł. Razem  mamy sumę 23 480 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

5.      W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca ze względu, że dzisiaj jest Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego będzie w przyszłą niedzielę. . Spowiedź w piątek od godz. 17.30 w kościele św. Piotra i Pawła.

6.      Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Świdnicy.

7.      W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych ze względu na oktawę Zmartwychwstania Pańskiego.

8.      W przyszłą niedzielę Miłosierdzia Bożego poświęcenie nowego krzyża przydrożnego w  Siodłkowicach. Spotkamy się o godz. 15.00 przy krzyżu. Odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i zostanie poświęcony nowy krzyż. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.