Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Dobromierz, 17.04.2022 r.

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko we wtorek o godz. 18.30-19.00

2. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką: Niedzielę,  Gościa Niedzielnego, Biuletyn Parafialny.  

3. W tym roku uroczystość św. Wojciecha jest przeniesiona z 23 kwietnia (sobota),  na wtorek 26 kwietnia

4. W piątek w oktawie Wielkanocy nie obowiazuje wstrzemieźliwość od potraw mięsnych.

5. W przyszłą niedzielę Niedziela Bożego Miłosierdzia. Święto patronalne Caritas. W Kościele w Polsce początek Tygodnia Miłosierdzia.

6. O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:                                           

  • Jugowa: Pilat Stanisława, Piłat Sylwia                                                                                         
  • Dobromierz: Owczarek Elzbieta, Król Małgorzata, Bisztyga Krystyna, Sadowski Andrzej, Błach Maria                                                                                                                          
  • Szymanów: Śliwa Piotr, Hajchert Waldemar

7. Zapraszamy do zapisywania swoich rodzin na przyjęcie do swojego domu figury św. Michała Archanioła. Po Świętach Wielkanocnych w znawiamy nawiezenie figury św. Michała Archanioła w rodzinach naszej parafii:

  • Wtorek (19 kwiecień) – Śliwa Anna                                                                                     
  • Czwartek (21 kwiecień) – Śliwa Krystyna                                                                               
  • Sobota (23 kwiecień) – Głodek Ewa

8.  W przyszłą niedzielę, jako ostatnią niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na cele remontow. W ubiegłą niedzielę wpłynęło jeszcze 300 zł. Razem mamy 13 060 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

9. Planujemy Pielgrzymkę do Włoch w dniach 23.09.-2.10.2022 r. (Loreto, Monte San’Angelo, San Giovanni Rotondo, Pietrelcina, Monte Cassino, Rzym, Watykan, Asyż, Cascia, Rocaporena, Padwa. Program pielgrzymki i wszystkie szczegoły są umieszczone na stronie internetowej naszej Parafii. Zapisy u ks. Proboszcza do konca kwietnia.