Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Świętej Rodziny

Dobromierz, dnia 27.12.2020 r.

1.     Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna .
    2.     Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
    3.       W liturgii Kościoła wspominamy:

• poniedziałek – Świętych Młodzianków, męczenników
    • czwartek – św. Sylwestra I, papieża
    • piątek – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
    • sobota– Świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bpów i dK

4.     O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Bednarek Barbara, Hauc Jolanta
    • Dobromierz: Grabska Elżbieta, Ramz Hanna, Olchówko Wanda, Stankiewicz Teresa, Filipczak Zbigniew
    • Szymanów: Kowal Mariola, Krynicka Anna

5.      W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny chorych w domach z racji I piątku miesiąca. W niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca
    6.      W Nowy Rok Msze św. będą odprawiane według następującego porządku: Dobromierz – godz. 8.00 i 12.30; Szymanów – godz. 9.00; Pietrzyków – godz. 10.00; Jugowa – godz. 11.00. Nie będzie Mszy św. w Jugowej o godz. 7.00.
    7.      Dzisiaj, jako ostatnią niedielę miesiąca zbieramy ofiary na cele remontowe. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
    8.      W miesiącu styczniu nie będzie Mszy św.  w dni powszednie w Jugowej i Szymanowie
    9.      Pragniemy poinformować Szanownych Parafian, że
    odwiedziny duszpasterskie, zwane tradycyjnie kolędą, rozpoczną się w naszej parafii po zakończeniu ferii dla dzieci i młodzieży, tj. 18 stycznia 2021 roku.