Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą

Dobromierz, dnia 09.07.2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XIV Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i  środę – godz. 18.30 – 19.00.

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Wtorek – św. Benedykta, opata, Patrona Europy
    • Środa – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
    • Czwartek – św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
    • Sobota – św. Bonawentury, biskupa i dK

• Jugowa: Piłat Stanisława, Piłat Sylwia
    • Dobromierz: Rowicka Krystyna, Kuczkowska Bożena, Kuczkowski Tomasz, Zuk Marzena, Dec Mariola

5.      W czwartek 13 lipca Nabożeństwo Fatimskie. Od godz. 17.00 będą przyjmowane intencje i okazja do spowiedzi św. O godz. 17.30 nabożeństwo Maryjne. O godz. 18.00 Msza św. i procesja z figurą Matki Bożej. Intencja można podawać wcześniej w dni poprzedzające nabożeństwo fatimskie.

6.      W miesiącu czerwcu zebraliśmy na cele remontowe 1 570 zł. Razem mamy kwotę  12 510 zł.

7.      Policja ostrzega przed oszustami zwłaszcza osoby starsze. 4 zasady bezpiecznego dolnoślązaka: 1. Nigdy nie wręczaj swoich pieniędzy obcej osobie. 2. Nigdy nie dzwoń na numery wskazane przez rozmówcę telefonicznego. 3. Zadzwoń do bliskich i zapytaj czy faktycznie potrzebują pomocy. 4. O próbie wyłudzenia natychmiast poinformuj policję dzwoniąc na numer 997 lub 112. Plakat jest wywieszony w na tablicy wewnątrz kościoła.

8.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

• 1. Jakub Głodek, zam. Szymanów z Justyną Głodek z domu Wojda, zam. Tuplice (zapowiedź III)