Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu

Dobromierz, dnia 19.03.2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę –  godz. 17.30 – 18.00.

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

3.      O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Cycoń Anna, Szyra Krystyna
    • Dobromierz: Kargol Anna, Struska Katarzyna, Filipczak Andrzej, Żebrowska Elżbieta, Żebrowska Anna

4.      Dzisiaj ogólnopolska zbiórka pieniężna do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad gentes.

5.      W ramach akcji Caritas pomocy dzieciom po Mszy św. można nabyć paschaliki na stół wielkanocny w cenie 5 zł

6.      W przyszłą niedzielę jako ostatnią niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na cele remontowe.

7.      Ogłaszamy zbiórkę darów takich jak zeszyty, kredki, ołówki, długopisy, obuwie, odzież dla dzieci i młodzieży z polskich rodzin na Ukrainie. Prosimy aby były to rzeczy nieużywane. Dary te zostaną zawiezione na Ukrainę zaraz po Świętach Wielkanocnych przez ks. Romualda wraz z młodzieżą Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy.

8.     W najbliższą sobotę 25 marca od godz. 9.00 zapraszamy do pomocy przy uporządkowaniu placu przy kościele św. Michała Archanioła. Prosimy aby zabrać ze sobą grabki. Zwracamy się także z prośbą aby ktoś przyjechał traktorem aby można było to wszystko wywieźć.

11.     Zebranie Rady Parafialnej odbędzie się we czwartek 23 marca o godz. 18.00 w Domu Bożego Miłosierdzia.