Ogłoszenia duszpasterskie – Jezusa Chrystusa Króla Wszczechświata

Dobromierz, dnia 25.11.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę  godz. 17.30 – 18.00.

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Piątek – św. Andrzeja, Apostoła

• Jugowa: Szwed Anna, Koba Kamila
    • Dobromierz: Rakowska Wioletta, Buchajczyk Stanisława, Kołodziej Iwona, Żurek Małgorzata, Król Maria

5.      W tym tygodniu przypada I sobota, I niedziela miesiąca. W niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

6.      W ubiegłą niedzielę w czsie zbiórki zebraliśmy kwotę 12 470 zł.  Jugowa – 2010 zł, Szymanów – 580 zł, Pietrzyków – 1960 zł, Bronów – 1700 zł, Dobromierz, Bronówek, Jaskulin, Serwinów łącznie – 4220 zł, Róża p. Werczyńskiej – 1000 zł, Róża p. Sankowskiej – 1000 zł. Obecnie na koncie po spłaceniu wszystkiego mamy kwotę 2 370 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

7.      W czwartek 29 listopada zapraszamy do Domu Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00 wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w organizację kolejnego Orszaku Trzech Króli w naszej parafii. Zapraszamy przedstawicieli szkoły, przedszkola, Ochotniczej Straży Pożarnej, Rady Parafialnej, Sołtysów i Rady Sołeckie.

8.      W przyszłą niedzielę będzie poświęcenie opłatków na stół wigilijny i Członkowie Rady Parafialnej rozniosą je do naszych domów.

9.      Dzisiaj zbiórka dobrowolnych ofiar do puszek na Światowe Dni Młodzieży w Panamie.