Ogłoszenia duszpasterskie – Jezusa Chrsystusa Króla Wszechświata

Dobromierz, dnia 22.11.2020 r.

1.     Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu we wtorek i środę  – godz. 17.30 – 18.00.

2.     Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

3. W liturgii Kościoła wspominamy:

• wtorek– Św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i towarzyszy
    • środa – św. Katarzyny Aleksandryjskiej

4.     O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Serafin Małgorzata, Korytowska Irena
    • Dobromierz: Król Barbara, Tarka Wanda, Kamińska Joanna, Kamińska Maryla, Baczmańska Boguslawa
    • Szymanów: Stefańczyk Barbara, Stefańczyk Katarzyna

5.     W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent.
    6.     Od przyszłej niedzieli będziemy przyjmować intencje mszalne na przyszły 2021 rok.

7.     W związku z pandemią koronawirusa Msza św. odprawiana w niedzielę w Dobromierzu o godz. 8.00 w kościele św. Michała Archanioła będzie odprawiana w kościele św. Piotra i Pawła aż do odwołania.

8.     Od dzisiaj  można nabyć w zakrystii opłatki na stół wigilijny. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone jak w poprzednich latach na ogrzewanie plebanii i Domu Bożego Miłosierdzia.

9.     W przyszłą niedzielę, jako ostatnią niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na cele remontowe.

10.     Wierni, którzy w listopadzie  pobożnie nawiedą cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące.