Ogłoszenia duszpasterskie – IX Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 03.06.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – IX Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 18.30 – 19.00

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Wtorek – św. Bonifacego, biskupa i męczennika
    • Piątek – Najświętszego Serca Pana Jezusa
    • Sobota – Niepokalanego Serca NMP

• Jugowa: Bierowiec Danuta, Fuławka Monika
    • Dobromierz: Barecka Edyta, Wojdat Andrzej, Szulc Halina, Szymanowska Halina, Szymanowka Sylwia

5.      Bierzmowanie w naszej parafii będzie jutro (poniedziałek) 4 czerwca o godz. 17.00. Sakramentu Bierzmowania udzieli Jego Ekscelencja ks. Biskup Ignacy Dec.

6.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na cele remontowe kwotę 1 070 zł. Dochód z festynu wyniósł 9 200 zł. Z urzędu Gminy Dobromierz otrzymaliśmy dotację w wysokości 25 000 zł.  Razem  mamy 61 000 zł

7.      W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała i procesja do czterech ołtarzy w kościele św. Michała Archanioła.

8.      W piątek w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

9.      Dzisiaj Święto Dziękczynienia. Po Mszy św. zbieramy dobrowolne ofiary do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.