Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Zwykła

1.     Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna .
    2.     Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
    3.       W liturgii Kościoła wspominamy:

• Wtorek– Ofiarowanie Pańskie
    • Środa– św. Błażeja
    • Piątek –  św. Agaty, dziewicy i męczennicy
    • Sobota– Św. męczenników Miki i Towarzyszy

4.     O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Pitura Elżbieta, Pitura Monika
    • Dobromierz: Małkowska Barbara, Dziębowska Iza, Żebrowska Anna, Żebrowska Elżbieta, Kargol Anna
    • Szymanów: sprzątanie według zeszytu

5.     W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota, I niedziela miesiąca. Spowiedź w piątek w kościele św. Piotra i Pawła od godz. 16.30. Odwiedziny chorych w domach w sobotę od godz. 9.00. W niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.
    6.     We wtorek 2 lutego   uroczystość Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Porządek Mszy św. będzie następujący: Dobromierz godz.8.00 (kościół św. Michała Archanioła); godz. 18.00 (kościół św. Piotra i Pawła); Pietrzyków – godz. 15.00; Szymanów – godz. 16.00; Jugowa – godz. 17.00. W czasie każdej Mszy św. poświęcenie świec.
    7.     W tym tygodniu nie będzie jeszcze Mszy św. w Jugowej w środę i piątek. Od jutra Msze św. w dni powszednie o godz. 17.00, a w sobotę o godz. 8.00.
    8.     W przy szłą niedzielę 7 lutego poświęcenie świec dla dzieci przygotoujących się do I Komunii św. na Mszy św. o godz. 12.30 w Dobromierzu.