Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 02.02.2020 r.

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 17.30 – 18.00.

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

Poniedziałek – św. Błażeja
    Środa – św. Agaty
    Czwartek – św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

• Jugowa: Świerczyńska Antonina, Świerczyńska Anna
    • Dobromierz: Filipczak Zbigniew, Winiarski Jan, Gil Mieczysław, Żołądek Halina, Kipek Beata

5.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na cele remontowe 1 040 zł. Wszystkim Ofiarodawcom  składamy serdeczne Bóg zapłać.

6.      W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek miesiąca. W czwartek Godzina Święta o godz. 16.00. W piątek spowiedź św. od godz. 16.30. W sobotę odwiedziny chorych w domu od godz. 9.00.

7.      Zebranie rodziców dzieci komunijnych odbędzie się w środę o godz. 18.00 w Domu Bożego Miłosierdzia.

8.      Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania zapraszamy w czwartek na Mszę św. o godz. 17.00. Po Mszy św. spotkanie w Domu BożegoMiłosierdzia.

9.      W dniach 20 – 21 marca organizujemy pielgrzymkę do Warszawy i Niepokalanowa. Koszt 350 zł. Zapisy i bliższe informacje u ks. Andrzeja.