Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna

Dobromierz, 22.04.2018 r.
    Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 18.30 – 19.00

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Poniedziałek – św. Wojciecha, biskupa i męczennika Patrona Polski
    • Środa – św. Marka, Ewangelisty

• Jugowa: Koza Danuta, Koza Krystyna
    • Dobromierz: Sowiecki Bronisław, Gajek Beata, Czarka Maciej, Nogalski Grzegorz, Konieczna Urszula

5.      W przyszłą niedzielę jako ostatnią niedzielę miesiąca zbieramy ofiary na cele remontowe. W ubiegłą niedzielę wpłynęło jeszcze na cele remontowe  50 zł.  Razem  mamy sumę  23 740 zł

6.      W sobotę, 28 kwietnia br. o godzinie 14.00 w hali sportowej w Dobromierzu odbędzie się IV edycja Festiwalu ,,Dolny Śląsk na Ludowo”, którego organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Dobromierzu oraz Zespół Folklorystyczny „Dobromierzanie.

Głównym celem imprezy, podobnie jak w latach ubiegłych, jest prezentacja i pielęgnacja tradycji ludowej, pieśni i muzyki. Na scenie pojawią się zespoły: Ale Babki, Cicha Woda, Wojcieszowianki, A To Heca, Jeleniogórzanie, Kapela Jana Boduszka, Marzenie, Radość, Kostrzanie. Nie zabraknie również gminnych reprezentantów, czyli zespołów Dobromierzanie i Czerwone Róże. Autentyczna ludowa muzyka z pewnością stworzy niepowtarzalny nastrój i na długo zapadnie w pamięć. Organizatorzy będą się cieszyć z Waszej obecności i jeszcze raz serdecznie zapraszają.