Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Adwentu

Dobromierz, dnia 24.12.2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – Wigilia Bożego Narodzenia

1.      Kancelaria parafialna czynna tylko w środę –  godz. 17.30 – 18.00.

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Wtorek – św. Szczepana, pierwszego męczennika
    • Środa – św. Jana, Apostoła i Ewangelisty
    • Czwartek – Świętych Młodzianków, męczenników
    • Niedziela – Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

• Jugowa: Łapińska Anna, Jania Wanda
    • Dobromierz: Babiarz Elżbieta, Pasternak Henryk, Birkowska Wioletta, Kłeczek Agnieszka, Zajda Arkadiusz

5.      Porządek Mszy św. w Boże Narodzenie będzie następujący:

• Szymanów – godz. 9.00;
    • Pietrzyków – godz. 10.00;
    • Jugowa – godz. 11.00;
    • Dobromierz – godz. 12.30.
    • Nie będzie Mszy św. w Jugowej o godz. 7.00 i w Dobromierzu o godz. 8.00.

W uroczystość św. Szczepana porządek Mszy św. jak w każdą niedziele.

6.      W przyszłą niedzielę 31 grudnia uroczystość św. Rodziny i jednocześnie zakończenie roku 2017. Nabożeństwo dziękczynno-błagalne będzie w czasie Mszy św. o godz. 12.30.

7.      Od 2 stycznia 2018 roku nastąpi połączenie przychodni w Dobromierzu i Roztoce. Przychodnia ZDROWIE oferuje pacjentom możliwość korzystania z usług lekarskich w swoich trzech placówkach do wyboru: Strzegom, Roztoka, Dobromierz w dni powszednie, w godzinach 8.00 – 18.00. Poza usługami lekarskimi przychodnia oferuje swoim pacjentom gabinet zabiegowy, w wyznaczonym dniu pobór krwi, a także wizyty domowe lekarskie oraz pielęgniarskie. W związku z reorganizacją przychodni pacjenci doktora Jana Walskiego muszą ponownie złożyć deklaracje. Zapraszamy także wszystkie inne chętne osoby do składania deklaracji w przychodni. Życzymy Państwu spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Przychodnia ZDROWIE.

8.      W czwartek 28 grudnia zaprasamy wszystkich, którzy chcą się zaangażować w przygotowanie Orszaku Trzeh Króli do Domu Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00.

9.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

• Kamil Lucjan Wysoczański, zam. Dobromierz z Kornelią Amelią Tabańską, zam. Lubomierz (zapowiedź I)

10.  Przyjmujemy w dalszym ciągu zapisy na pielgrzymkę w dniach od 25 czerwca do 4 lipca 2018 r.- Chorwacja, Bośnia, Czarnogóra, Albania. Program jest umieszczony na stronie internetowej naszej parafii.