Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Adwentu

Dobromierz, dnia 20.12.2020 r.

1.     Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna .
    2.     Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
    3.       W liturgii Kościoła wspominamy:

• poniedziałek

4.     O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Lisiewska Genowefa, Krowińska Jolanta
    • Dobromierz: Kozar Jerzy, Poczta Joanna, Małkowska Danuta, Antropik Ewelina, Gruner Urszula
    • Szymanów: Kirklo Elżbieta, Kirklo Elwira

5.     Msze św. od jutra w Dobromierzu będą odprawiane o godz. 17.00 w kościele św. Michała Archanioła. W środę nie będzie Mszy św. w Jugowej.
    6.     W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. będą odprawiane według następującego porządku: Pietrzyków – godz. 20.30; Szymanów – godz. 21.30; Jugowa – godz. 22.30’ Dobromierz – godz. 24.00.
    7.     W Boże Narodzenie Msze św. będą odprawiane według następującego porządku: Dobromierz – godz. 12.30; Szymanów – godz. 9.00; Pietrzyków – godz. 10.00; Jugowa – godz. 11.00. Nie będzie Mszy św. w Jugowej o godz. 7.00 i w Dobromierzu o godz. 8.00. W uroczystość św. Szczepana porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.
    8.      W przyszłą niedzielę, jakostatnią niedzielę misiąca będziemy zbierać ofiary na cele remontowe. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy jeszcze   na cele remontowe kościoła 340 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.