Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu

Dobromierz, dnia 04.03.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu

1.      Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna we wtorek i środę godz. 17.30 – 18.00.

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Środa – św. Perpetuy i Felicyty
    • Czwartek – św. Jana Bożego

• Jugowa: Bierowiec Stanisława, Mazurkiewicz Urszula
    • Dobromierz: Wiązek Maria, Wiązek Karina, Winiarska Irena, Winiarska Katarzyna, Engler Benita

5.      Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w V niedzielę Wielkiego Postu (18 marzec). Spowiedż św. będzie w poniedziałek 19 marca. Nauki rekolekcyjne będzie głosił ks. Marcin Werczyński. Szczegółowy program rekolekcji podamy w przyszłą niedzielę.

6.      Po Mszy św. można kupić paschaliki na stół wielkanocny w cenie 5 zł.

7.      Spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania odbędzie się w czwartek 8 marca po wieczornej Mszy  św. w Domu Bożego Miłosierdzia.

8.      W przyszłą niedzielę w Dobromierzu po Mszach św. zbiórka do koszyków na kwiaty do Bożego Grobu. Nie będą zbierane ofiary na nabożeństwie Gorzkich Żali.

9.      W dniu 16 marca 2018 roku (piątek) od godz. 11.30 w praktyce lekarza rodzinnego, przy ul. Kościuszki 4 w Dobromierzu odbędą się badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania to 55 zł. Bliższe informacje w przychodni.