Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu

Dobromierz, dnia 15.03.2020 r.

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 17.30 – 18.00.

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Czwartek – św. Józefa, Oblubieńca NMP

• Jugowa: Barczyk Anna, Krajewska Stanisława
    • Dobromierz: Reczycka Aurelia, Kretkiewicz-Kotz Barbara, Kretkiewicz Tomasz, Woźniak Maciej, Możejko Barbara

5.      W ubiegła niedzielę zebraliśmy jeszcze  na cele remontowe 120 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

6.      Dzisiaj  po Mszach św.  w Dobromierzu zbiórka dobrowolnych ofiar do puszek na kwiaty do Bożego Grobu.

7.      Pielgrzymka do Grecji „Śladami św. Pawła” zostaje odwołana, a termin tymczasowo zostaje ustalony na drugą połowę września br.

8.      Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii  nie odbędą się.

9.      Nie będzie  osobnego dnia spowiedzi  św. wielkopostnej w parafii, aby poprzez duże zgromadzenie wiernych nie zwiększać ryzyka zarażenia. Będziemy pełnić dyżur spowiedniczy począwszy od jutra 30 min. przed rozpoczęciem każdej Mszy św.