Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkanocna

Dobromierz, dnia 18.04.2021 r.

1.     Kancelaria parafialna  czynna we wtorek i środę od godz. 18.30 – 18.30.
    2.     Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę,  Gościa Niedzielnego i Biuletyn Parafialny.
    3.     W Liturgii kościoła wspominamy:

• Środa– św. Anzelma, biskupa i dK
    • Piątek– św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski
    • Sobota– św. Jerzego, męczennika

4.     O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Kuk Agnieszka, Kuk Janina
    •  Dobromierz: Domeracka Małgorzata, Sanojca Dariusz, Rowicka Krystyna, Kuczkowska Bożena, Żuk Marzena
    • Szymanów: sprzątanie według zeszytu

5.     W przyszłą niedzielę Msze św. będą odprawiane jeszcze  w Dobromierzu o godz. 9.00; 10.00; 11.00; 12.30.
    6.      W piątek, w uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski  nie obowiązuje  wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
    7.      W przyszłą niedzielę 25 kwietnia o godz. 12.30 Msza św. w intencji Strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej Gminy Dobromierz z racji zbliżającego się święta ich Patrona św. Floriana. Mszy św. będzie przewodniczył Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Senior Ignacy Dec. W przyszłą niedzielę Msza św. będzie wyjątkowo o godz. 12.30, zamiast Mszy św. o godz. 12.00.
    8.     W przyszłą niedzielę przypada dzień Imienin naszego biskupa diecezjalnego Marka Mendyka. Otoczmy modlitwą Czcigodnego Solenizanta.
    9.     W przyszłą niedzielę, jako ostatnią niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na cele remontowe.