Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkanocna

Dobromierz, dnia 05.05.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – III  NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 18.30 – 19.00

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

Poniedziałek –  św. Apostołów Jakuba i Filipa

Środa  – św. Stanisława, biskupa i męczennika

Jugowa:  Reczyńska Stanisława, Reczyńska Beata

Dobromierz : Matkowska Wiesława, Matkowski Paweł, Komarnicka Urszula, Kowalska Ewa, Kowalska Genowefa

5.      Nabożeństwa majowe w Jugowej w środę i piątek o godz. 16.30 i Msza św.; w Szymanowie w czwartek o godz. 16.30 i Msza św. Natomiast w Dobromierzu codziennie po Mszy św. o godz. 18.00; w sobotę po Mszy św. o godz. 8.00.

6.      W związku z  różnymi uroczystościami w naszym dekanacie i diecezji w miesiącu czerwcu,  termin Misji w naszej parafii ulegnie zmianie i Misje odbędą się jesienią tego roku.

7.      Jutro 6 maja zapraszamy wszystkich, którzy pragną się włączyć w przygotowanie Festynu Parafialnego na spotkanie do Domu Bożego Miłosierdzia o godz. 19.00.

8.      W przyszłą niedzielę po Mszach św. będziemy zbierać dobrowolne ofiary na organizację Festynu Parafialnego. Można też przynosić jak co roku fanty na Zabawę Fantową w ramach Festynu.