Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 19.01.2020 r.

1.      Kancelaria parafialna w związku z kolędą w tym tygodniu nieczynna. Sprawy kancelaryjne można załatwiać przed południem.

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Wtorek – św. Agnieszki
    • Piątek – św. Franciszka Salezego
    • Sobota – Nawrócenie św. Pawła Apostoła

• Jugowa: Bierowiec Stanisława, Mazurkiewicz Urszula
    • Dobromierz: Gajek Krystyna, Gajek Bogumiła, Kozar Jerzy, Małkowska Danuta, Antropik Ewelina

5.      W czwartek wyjątkowo nie będzie Mszy św. W piątek już  msza św. w Dobromierzu o godz. 17.00.

6.      W przyszłą niedzielę, jako ostatnią niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na cele remontowe. W czasie wizyty kolędowej w minionym tygodniu złożono ofiarę na kościół w wysokości  430 zł. Ofiarodawcom  składamy serdeczne Bóg zapłać.

7.      W dalszym ciągu przyjmujemy zapisy na Pielgrzymkę śladami św. Pawła Apostoła do Macedonii i Grecji w terminie od 24 kwietnia do 3 maja 2020 r. Zapisy u ks. Proboszcza. Program na stronie internetowej naszej Parafii. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w przyszłym tygodniu ze względu na trwającą jeszcze wizytę kolędową. Termin podamy wprzyszłą niedzielę.

8.      Program wizyty duszpasterskiej na bieżący tydzień:

• Poniedziałek 20.01. – Szymanów (1-11) oraz (12-26 b)
    • Wtorek 21.01. –  Szymanów (27-37) oraz (38-51)
    • Środa 22.01. – Jaskulin ( z obu stron) oraz Dom Pomocy Społecznej
    • Czwartek 23.01. – Szymanów (53 do końca) oraz Siodłkowice