Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 20.01.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – II  Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna. Wszelkie sprawy proszę załatwiać przed  południem.

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Poniedziałek  – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
    • Wtorek  – św. Wincentego Palliottego
    • Czwartek – św. Franciszka Salezego, biskupa i dK
    • Piątek – Nawrócenie św. Pawła Apstoła
    • Sobota – św. biskupów Tymoteusza i Tytusa

• Jugowa: Sadło Danuta, Dobrzańska Iwona
    • Dobromierz : Paździoch Elżbieta, Mokrzycka Joanna, Najwer Anna, Krasicki Stanisław, Wójtowicz Mirosław

Program wizyty duszpasterskiej na bieżący tydzień:

• poniedziałek – Bronów 9 ( od nr 1 do 15) oraz Jugowa od Państwa Kocór ( nr 82 ) do Państwa Arendarczyk (nr 2)
    • wtorek – Bronów (od nr 16 do 27) oraz Jugowa – od Państwa Rój ( nr 71 ) do Pani Mielnik ( nr 61 )
    • środa – Jugowa – od Państwa Noga (nr 60) do Państwa Reczyńskich ( nr 17b) oraz od Państwa Sadło ( nr 39 ) do Państwa Pitura ( nr 33 )
    • czwartek – Jugowa od Państwa Reczyńskich ( nr 28 ) do Państwa Kłeczek ( nr 18 ) oraz od Państwa Koza ( nr 47 ) do Państwa Gąsior ( nr 51 )

5.      Na stronie internetowej naszej parafii umieszczony jest program pielgrzymki samolotowej do Fatimy i Portugalii w dniach 0d 27 kwietnia do 4 maja 2019 r.. Kto z państwa chciałby uczestniczyć w tej pielgrzymce może się zapisać u ks. Proboszcza.

6.      W środę, czwartek i piątek  nie będzie Mszy św.

7. W przyszłą niedzielę, jako ostatnią niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na cele remontowe kościoła.