Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkiego Postu

Dobromierz, dnia 25.02.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkiego Postu

1.      Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna we wtorek i środę godz. 17.30 – 18.00.

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Niedziela – św. Kazimierza

• Jugowa: Bednarek Barbara, Hauc Jolanta
    • Dobromierz: Mówiński Artur, Żołądek Halina, Kipek Beata, Kipek Monika, Kipek Anna

5.      W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota, I niedziela miesiąca. Odwiedziny chorych w domach w sobotę od godziny 9.00. Spowiedź w Dobromierzu w piątek o godz. 16.30. W niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

6.      Dzisiaj Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami, ogólnopolska zbiórka pieniężna do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad gentes.

7.      Zebranie Rady Parafialnej w czwartek 1 marca o godz. 18.00 w Domu Bożego Miłosierdzia.