Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkiego Postu

Dobromierz, dnia 08.03.2020 r.

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 17.30 – 18.00.

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Jugowa: Koza Danuta, Koza Krystyna
    • Dobromierz: Dziębowska Iza, Żebrowska Anna, Żebrowska Elżbieta, Filipczak Andrzej, Kargol Anna

5.      W ubiegła niedzielę zebraliśmy na cele remontowe 520 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

6.      Dzisiaj Niedziela „Ad gentes” – dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami polskimi. Po mszach św. zbiórka do puszek na misjonarzy.

7.      Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w IV Niedzielę Wielkiego Postu (22 marca) i zakończą się we wtorek (24 marca). Spowiedź św. będzie we wtorek 24 marca. Nauki rekolekcyjne wygłosi ks. Kamil Raczycki. Szczegółowy program rekolekcji podamy w przyszłą niedzielę.

8.      Spotkanie osób wyjeżdżających w przyszłym tygodniu do Warszawy odbędzie się w środę 11 marca o godz. 18.00 w Domu Bożego Miłosierdzia.

9.      I Komunia św. w naszej parafii będzie 17 maja o godz. 11.00. Natomiast Rocznica I Komunii św. będzie 31 maja o godz. 12.30.

10.  W przyszłą niedzielę 15 marca po Mszach św.  w Dobromierzu zbiórka dobrowolnych ofiar do puszek na kwiaty do Bożego Grobu.

11.  W dniach 6-7 czerwca br. Organizujemy Pielgrzymkę do Warszawy na beatyfikację Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Koszt – 350 zł. Od dzisiaj przyjmujemy zapisy. Musimy wcześniej znać liczbę osób aby zgłosić w biurze organizacyjnym celem uzyskania wejściówek na Mszę św. beatyfikacyjną.