Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkanocna

Dobromierz, dnia 23.04.2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkanocna

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę od godz. 18:30 do godz. 19:00.

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

3.      W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

• Poniedziałek – św. Wojciecha, biskupa i męczennika
    • Wtorek – św. Marka, Ewangelisty
    • Sobota – św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i dK

4.      O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Koza Stanisława, Mielnik Karolina

5.      Dobromierz: Kołodziej Jan, Wyrwas Mirosława, Soszko Danuta, Kowalczyk Joanna, Łapacz Roman

6.      Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Święto patronalne Caritas. Po mszy św. zbiórka dobrowolnych ofiar do puszek.

7.      W przyszłą niedzielę jako ostatnią niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na cele remontowe.

8.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

• Barbara Urszula Tarka, zam. Dobromierz z Robertem Adrianem Królem, zam. Legnica (zapowiedź I)

9.      Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę – Litwa, Łotwa, Estonia i Helsinki prosimy o podanie do końca kwietnia swoich danych (imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, data urodzenia, pesel) oraz wpłacenie zaliczki w wysokości 200 zł od osoby.