Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Adwentu

Dobromierz, dnia 09.12.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – II  Niedziela Adwentu

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę  godz. 17.30 – 18.00

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Wtorek – św. Damzego I, pap.
    • Środa – NMP z Guadalupe
    • Czwartek – św. Łucji, dziewicy i męczennicy
    • Piątek – św. Jana od Krzyża, prezbitera i dK

• Jugowa: Łapińska Anna, Jania Wanda
    • Dobromierz: Rogowski Marcin, Wasiuk Radosław, Kmieć Ludwika, Dzik Zbigniew, Maciejczuk Anna

5.      Roraty dla dzieci są odprawiane w poniedziałek, wtorek i środę  w kościele św. Piotra i Pawła o godz. 17.00. W pozostałe dni Msze św. będą odprawine w kościele św. Michała Archanioła.

6.      W ubiegłą niedzielę  zebraliśmy jeszcze 150 zł.  Róża pani Tarka złożyła 1000 zł. Razem mamy kwotę 4 090 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

7.      Można kupić świece na stół wigilijny w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom w cenie:  – 5 zł,

8.      Dzisiaj  zbiórka dobrowolnych ofiar do puszek na Pomoc Kościołowi na Wschodzie i dzień modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie.

9.      W czwartek Dzień modlitw za ofiary Stanu Wojennego

10.  Spowiedź w naszej parafii będzie w środę 19 grudnia.