Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Wielkiego Postu

Dobromierz, dnia 10.03.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – I  Niedziela Wielkiego Postu

1.      Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna  we wtorek i środę  godz. 17.30 – 18.00

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

Jugowa:  Pitura Elżbieta, Pitura Marta
    Dobromierz : Chmielewski Zdzisław, Głowacz Joanna, Kordos Barbara, Urbański Stanisław, Żmuda Eugeniusz

5.      Podobnie jak w ubiegłym roku nie zbieramy ofiar na kwiaty do Bożego Grobu na nabożeństwie Gorzkich Żali. W przyszłą niedzielę po Mszach św.  zbiórka dobrowolnych ofiar do puszek na kwiaty do Bożego Grobu.

6.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy  na cele remontowe jeszcze 300 zł. Razem  mamy 6 980 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

7.      W przyszłą niedzielę będzie można kupić paschaliki na stół wielkanocny w cenie 5 zł za sztukę.

8.      W dniu 14 marca w NZOZ „ZDROWIE” w Dobromierzu w godz. od 14.00 – 16.00 odbędą się badania wzroku oraz pomiar ciśnienia śródgałkowego dla mieszkańców Gminy. Zapisy telefoniczne 74/858-61-10. Koszt badania wzroku – 5 zł. Koszt pomiaru ciśnienia śródgałkowego – 10 zł. Zapisy prowadzone będą do dnia 14.03.2019 r.. Po badaniu istnieje możliwość doboru szkieł i zrobienia okularów.