Ogłoszenia duszpasterskie – Chrzest Pański

Dobromierz, dnia 12.01.2020 r.

1.      Kancelaria parafialna w związku z kolędą w tym tygodniu nieczynna. Sprawy kancelaryjne można załatwiać przed południem.

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

Piątek  – św. Antoniego, opata

• Jugowa: Bednarek Barbara, Hauc Jolanta
    • Dobromierz: Gorzycka Justyna, Paździoch Elżbieta, Mokrzycka Joanna, Najwer Anna, Wójtowicz Mirosław

5.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy  na cele remontowe kościoła 100 zł. Wszystkim Ofiarodawcom  składamy serdeczne Bóg zapłać.

6.      Radni, Rada Sołecka i Sołtys zapraszają na SPOTKANIE OPŁATKOWE mieszkańców  Sołectwa Dobromierz dnia 18 stycznia 2020 r. o godz. 16.00 w Sali widowiskowej GOKSiR.

7.      W dalszym ciągu przyjmujemy zapisy na Pielgrzymkę śladami św. Pawła Apostoła do Macedonii i Grecji w terminie od 24 kwietnia do 3 maja 2020 r. Zapisy u ks. Proboszcza. Program na stronie internetowej naszej Parafii. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 23 stycznia.

8.      Program wizyty duszpasterskiej na bieżący tydzień:

• Poniedziałek 13.01. – Bronówek, ul. Młynarska, ul. Podgórna, ul. Zielona, ul. Leśna, ul. Św.   Piotra i Pawła, ul. Widokowa
    • Wtorek 14.01. –  ul. Kościuszki, ul. Cmentarna
    • Środa 15.01. – ul. Chrobrego, ul. Ogrodowa
    • Czwartek 16.01. – ul. Kościelna, Pl. Wolności, ul. Krótka
    • Piątek 17.01. – ul. Świdnicka, Serwinów (do drogi)
    • Sobota 18.01. – Bronów, Serwinów (za drogą)