Ogłoszenia duszpasterkie – V Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 10.02.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – V  Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 17.30 – 18.00

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Poniedziałek – NMP z Lourdes
    • Czwartek – św. Cyryla i Metodego, patronów Europy

• Jugowa:  Bierowiec Stanisława, Mazurkiewicz Urszula
    • Dobromierz : Stankiewicz Teresa, Filipczak Zbigniew, Winiarski Jan, Gil Mieczysław, Żołądek Halina

5.      W poniedziałek wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu przypada XXVII Światowy Dzień Chorych. Msza św. połączona z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych będzie odprawiona w Dobromierzu w kościele św. Piotra i Pawła o godz. 9.00. Bardzo prosimy wszystkich chętnych o pomoc ludziom chorym w przyjeździe do kościoła. Przed Mszą będzie okazja do spowiedzi św. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 17.00. Intencje Mszy św. będą odprawione o godz. 9.00.

6.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na cele remontowe kościoła 230 zł. Razem  mamy 5 410 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.