Msza św. w intencji Ojczyzny

11 listopada to dzień, w którym w świętujemy rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Jak co roku, w naszej parafii tego dnia odbyła się uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny. Wszystko zaczęło się od  procesji do pomnika Sybiraków, gdzie zostały złożone kwiaty przez Wójta Gminy Dobromierz i została zapalona świeczka. Mszy Świętej przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. proboszcz Andrzej Walerowski, a wraz z nim celebrowali ją ks. prałat Wenancjusz Róg oraz ks. Gabriel Mularz.

W czasie Mszy św. i po jej zakończeniu pieśni i piosenki patriotyczne wykonywał zespół „Dobromierzanie”.