Nf 2013 07 148

Chcę zaufać Ci, Maryjo, chcę się w serce wpisać Twoje

W lipcu kolejny raz 13. dnia miesiąca zgromadziliśmy się na Nabożeństwie Fatimskim. Przed Eucharystią została odśpiewana Litania do Matki Bożej, następnie o godz. 18 rozpoczęła się Msza święta zbiorowa, której przewodniczył ks. proboszcz Andrzej Walerowski, a wraz z nim koncelebrował ks. prałat senior Wenancjusz Róg.

W wygłoszonej homilii ks. proboszcz mówił o orędziu fatimskim, które cały czas jest aktualne i wzywa do nawrócenia, pokuty, przemiany swojego życia, a także modlitwy różańcowej.

Po Mszy Świętej odbyła się procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej ulicami Dobromierza do kościoła św. Michała Archanioła, która została zakończona Apelem Jasnogórskim.

Już dziś zapraszamy na kolejne Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej, które odbędzie się we wtorek 13 sierpnia.