Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Dobromierzu
ul. Cmentarna 8, 58-170 Dobromierz

tel. 74 8586 115

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

    Z myślą o kolekcjonerach

    Z okazji wizyty w Dobromierzu Sekretarza Stanu Stolicy Apostolskiej Kardynała Tarcisio Bertone wybito okolicznościowy medal.

    Oprócz medali posrebrzanych dostępnych w wolnej sprzedaży w Recepcji (17 czerwca 2007) wybito niewielką ilość medali srebrnych. Niestety niedostępnych w szerokim obiegu. Informujemy wszystkich zainteresowanych, że ks. Jan Gargasewicz rozważa możliwość dodatkowej ich emisji. Zapisy na tę dodatkową serię w specjalnym etui będą przyjmowane przez stronę kościelną po zakończeniu wizytacji Kardynała w Dobromierzu.