AktualnościZ życia parafii

Pielgrzymka dzieci do Sanktuarium Maryjnego na Górze Iglicznej

W dniu 11 czerwca dzieci przeżywające I Komunię Świętą i Rocznicę wraz z Rodzicami i Rodzeństwem udały się w pielgrzymce dziękczynnej do pięknie położonego Sanktuarium Maryjnego na Górze Iglicznej, aby podziękować za dar Eucharystii. Był to czas radości i modlitwy bo było coś dla ciała i dla ducha . Najpierw udaliśmy się do parku trampolin w Kłodzku gdzie było dużo radości i zabawy, następnie przejechaliśmy do Sanktuarium na Górze Iglicznej, gdzie została odprawiona Eucharystia.

Po Eucharystii i przybliżeniu prze Ks. Kustosza historii tego miejsca na pielgrzymow czekało przygotowane ognisko. Bogu niech będą dzięki, że dał nam wspólnie spędzony czas przy pięknej pogodzie, gdzie można było podziwiać pasma górskie w okolicach sanktuarium.