Ognisko scholi parafialnej

Powoli zbliża się koniec roku szkolnego i dzieci udają się na zasłużony odpoczynek od nauki. Z tej okazji we wtorek, 14 czerwca, nasza schola parafialna wraz ze swoimi rodzicami i ks. wikariuszem, spotkała się przy ognisku na ogrodzie przy plebanii.

Był to czas wdzięczności Bogu i ludziom za miniony czas. Miła atmosfera sprawiła, że czas upłynął bardzo szybko.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i młodzieży za ich zaangażowanie w działalność duszpasterską w naszej Parafii oraz Paniom, które przygotowują dzieci do śpiewania: p. Magdalenie Sowa oraz p. Paulinie Broszczak. Serdeczne słowa podziękowania należą się również p.Katarzynie i p. Marcinowi Goławskim, bo to oni co niedziela przygotowują sprzęt nagłaśniający dla scholi. Dzięki nim schola parafialna ubogaca Msze Święte o godz. 12:30 w Dobromierzu.

Życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa, darów Ducha Świętego i dobrego odpoczynku, regeneracji sił fizycznych oraz duchowych w czasie tegorocznych wakacji.