Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie – Świętej Rodziny

Dobromierz, 26.12.2021 r.

1. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę od godz. 17.30 – 18.30.

2. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę, Gościa Niedzielnego. W Gościu Niedzielnym jest dodatek: płyta CD z czterema Ewangeliami z serii Biblia Audio. Świąteczny Gość Niedzielny oraz Niedziela o powiększonej objętości kosztują 10 zł.

3. W liturgii Kościoła wspominamy:

  • Poniedziałek – św. Jana Apostoła
  • Wtorek – Świętych Młodzianków
  • Sobota – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

4. O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

  • Jugowa: Szyra Krystyna, Cycoń Anna
  • Dobromierz: Możejko Barbara, Marynowska Ewa, Dyląg Michał, Dyląg Klaudia, Matkowski Tomasz
  • Szymanów: Sienkiewicz Zdzisław, Filipczak Władysława

5. Zapraszamy do zapisywania swoich rodzin na przyjęcie do swojego domu figury św. Michała Archanioła. We czwartek figura wróciła do kościoła św. Michała Archanioła. Teraz jest przerwa w peregrynacji do 3 stycznia 2022 roku.

6. W piątek 31 grudnia zapraszamy na Mszę św. oraz nabożeństwo dziękczynno – błagalne o godz. 16.00 na zakończenie Starego Roku do kościoła Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

7. W Nowy Rok porządek Mszy św. będzie następujący: Dobromierz – godz. 8.00 i 12.30; Szymanów – godz. 9.00; Pietrzyków – godz. 10.00; Jugowa – godz. 11.00. Nie będzie Mszy św. w Jugowej o godz. 7.00.

8. W przyszłą niedzielę 2 stycznia z racji I niedzieli miesiąca zmiana tajemnic Żywego Różańca.

9. Dzisiaj, jako ostatnią niedzielę miesiąca zbieramy ofiary na cele remontowe. W ubiegłą niedzielę na cele remontowe wpłynęło 200 zł. Razem mamy kwotę 7 520 zł.

10. Ze względu na czas epidemii w tym roku wizyta duszpasterska (Kolęda) będzie na zaproszenia.Odwiedzimy wyłącznie te rodziny, które przekażą nam wypełnione zgłoszenia.Jeśli chcielibyście Państwo, by ksiądz odwiedził waszą rodzinę w domu prosimy o wypełnienie zaproszenia, które w tym tygodniu zostaną przez starszych ministranów rozniesione do waszych domów. Wypełnione zaproszenia najlepiej od razu oddać ministrantom, albo w zakrystii oddać kapłanowi do dnia 31 grudnia 2021 r. abyśmy w niedzielę 2 stycznia mogli ogłosić plan Kolędy. Wizyta będzie odbywać się z zachowaniem zasad sanitarnych. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy od 7 stycznia.