Z życia parafii

Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Eleni

W kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła, 3  stycznia o godzinie 16.00 rozpoczął się IV Koncert Kolęd i Pastorałek. Tegorocznym wykonawcom utworów była Eleni, która odpowiedziała tym samym na zaproszenie naszego Księdza Proboszcza Andrzeja Walerowskiego. Honorowym gościem na koncercie był ks. Biskup Ignacy Dec, który już od kilku lat towarzyszy nam podczas wspólnego dobromierskiego kolędowania.

Prawie dwie godziny trwało widowisko muzyczne, które wypełniły znane przez wszystkich Polskie kolędy oraz specjalnie wybrane przez artystkę pastorałki. Dlatego zgromadzeni w świątyni wierni tak chętnie śpiewali wspólnie z artystom prezentowane przez nią kolędy. Uczestnicy koncertu mogli również wysłuchać na zakończenie autorskich utworów Eleni.