Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Dobromierzu
ul. Cmentarna 8, 58-170 Dobromierz

tel. 74 8586 115

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

    II Koncert Kolęd i Pastorałek

    Sobota, 29 grudnia 2012 r. to wielki dzień dla naszej parafii. W tym dniu, w kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła o godz. 16:00, obył się II Koncert Kolęd i Pastorałek, który został zorganizowany przez naszego proboszcza ks. Andrzeja Walerowskiego oraz Wójta Gminy Dobromierz – Pana Jerzego Ulbina.

    W tym roku wystąpili u nas: Pani Alicja Majewska i Pan Włodzimierz Korcz. Artyści przez ponad godzinę wspaniale kolędowali w Dobromierskim kościele.

    W ubiegłym roku na I Koncert Kolęd i Pastorałek przyszło dużo ludzi, natomiast w tym roku statystyki się znacznie powiększyły. Kościół wypełniony był przez mieszkańców naszej Dobromierskiej Parafii, Gminy Dobromierz oraz przyjezdnych gości. Podobnie także do roku ubiegłego niniejszy koncert zauroczył wszystkich zebranych w tym czasie w naszym kościele.